Princess Tailor

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Sürüm 38.1.0.41
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Star Girls Games
Küçük kızınız dikiş dikmeye meraklı mı? O halde Princess Tailor oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek dikiş dikmeye meraklı olan kızlarınızın bu konudaki yeteneklerini keşfetmesini ve de geliş

Küçük kızınız dikiş dikmeye meraklı mı? O halde Princess Tailor oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyerek dikiş dikmeye meraklı olan kızlarınızın bu konudaki yeteneklerini keşfetmesini ve de geliştirme imkanı bulmasını sağlayabilirsiniz.

Dikiş dikmeye meraklı olan kızlarını belki de geleceğin en ünlü modacıları olabilir. Eğer bu konuda yetenekleri olduğundan emin değil iseniz onlara Princess Tailor oyununu oynatarak onların yeteneklerini ölçebilirsiniz ve eğer yetenekleri var ise geliştirmesini de sağlayabilirsiniz.

Kızlarınız oyunda tıpkı gerçek bir tasarımcı gibi kendine ilk olarak bir kumaş seçecek, bu kumaşa menüdeki dilediği bir deseni uygulayacak. Sonra da modeline dikmek istediği kıyafete karar verecek ve bu kıyafetin kalıbını çıkararak kumaşından bu kalıbı kesecek. Daha sonra da dikiş makinesinde dikecek ve hazır olan kıyafeti modeline giydirerek nasıl bir kıyafet diktiğini görecek. Bu mükemmel tasarım oyunu Android cihazlarınıza özel tamamen ücretsizdir.

Princess Tailor indir